Translate

niedziela, 8 lipca 2012

U babci i dziadka

W czwartek odwiedziliśmy babcię i dziadka na wsi :) wizyta tak się przeciągnęła, że zostaliśmy aż do soboty :) Spokój, cisza, zieleń, gołębie dziadka :) to jedne z licznych uroków pobytu naszego na wsi. Był to pierwszy taki długi pobyt Michałka poza domem, obawiałam się, że będzie miał problemy ze snem w nowym miejscu ale ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu synek spał tak samo jak w domu :)

A teraz coś z innej beczki :)

Poważnie rozważam zakup elektronicznej niani, niedługo synek będzie spał w osobnym pokoju i taka niania byłaby, myślę, odpowiednia aby mieć sytuację pod kontrolą, a Wy co myślicie? jakie nianie polecacie?

Pozdrawiam ciepło

2 komentarze:

  1. Ja mam kamerę IP i oglądam sobie na komórce - ale na noc średnio bo byś musiała mieć włączony telefon cały czas. Ja jej używam jak mały śpi w dzień albo jak wychodzę a on zostaje z babcią/tatą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Firma Baby ono ma fajną nianię - sprawdzone;))Ale musi być 30-50 cm od dziecka żeby było słychać głos dokładnie, a jak dalej to trzeszczy, szumi i mruga lampkami (od razu wiadomo,że coś się dzieje)za 13o zł z przesyłką z allegro.:)

    OdpowiedzUsuń