Translate

wtorek, 17 lipca 2012

Na szczepieniu

Dziś byliśmy na trzecim już z kolei szczepieniu, była to kontynuacja szczepionki skojarzonej 6 w 1 oraz trzecia dawka szczepienia przeciw pneumokokom. Trochę nas to kosztowało bo aż 460 zł, jednak mniej niż poprzednim razem, gdyż odpadły już rotawirusy( były w dwóch dawkach). Synek zniósł to wszystko bardzo dzielnie, troszkę popłakał ale nie było wielkiego szlochania;) Kolejne szczepionki dopiero jak Michaś skończy roczek( to te obowiązkowe) lub po 9 miesiącu przeciw ospie - nad którą to szczepionką się zastanawiam... Jesteśmy zaopatrzeni w paracetamol w syropku w razie W , choć Michałek zniósł poprzednie szczepionki bardzo dobrze, całe szczęście:) Mam nadzieje, że i teraz będzie podobnie.
Pogoda u nas iście irlandzka - to słońce intensywne świeci, a za chwilę pada deszcz -  nie przepadam za takim stanem atmosferycznym. 

A tak na marginesie to czy byłby ktoś zainteresowany kupnem laktatorów - mam dwa zestawy (każdy tylko raz użyty) elektryczny laktator firmy Canpol babies, oraz ręczny firmy Avent, oto zdjęcia: 

Canpol babies


Canpol babiesAvent

Avent

P.S zainteresowanym mamom prześlę szczegółowe informacje (cena - na pewno 30% zniżki do negocjacji ;), więcej zdjęć itp.) na maila.


Pozdrawiam ciepło

1 komentarz: